ورود کاربران | درباره ما | ورود نمایندگان | صفحه اصلي | ثبت‌نام | تماس باما |

IRistgah.com
سایتها
IRistgah.com
ارتباطی
IRistgah.com
لوازم
IRistgah.com
املاک
IRistgah.com
اتومبیل
IRistgah.com
بازار کار
IRistgah.com
خدمات
IRistgah.com
صنعت
IRistgah.com
آموزش
IRistgah.com
کامپیوتر
ورود كاربران
E-Mail
Password

ثبت نام و درج آگهی
كلمه عبور خود را فراموش كرده ام
تعرفه آگهي ويژه

آگهی تصویری ویژه

12 ماهه = 600000

6 ماهه = 300000

3 ماهه = 150000

2 ماهه = 100000

1 ماهه = 50000

starهرستاره 10000 ریال 
------------------
آگهی متنی ویژه

12 ماهه = 240000

6 ماهه = 120000

3 ماهه = 60000

2 ماهه = 40000

1 ماهه = 20000

starهرستاره 5000 ریال 

قوانین درج آگهی
راهنماي تبليغات
 
آگهي

 

 


 


 

 

 

 

نمایش لوگوی دوستان

رایاناهاستینگ

 

 

آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۴۸۷۱ ۷/۲۴
۰ ۵۳۱۲ ۷/۲۳
۵ ۵۷۷۵ ۷/۲۲
۰ ۵۵۳۱ ۷/۲۱
۰ ۵۲۳۸ ۷/۲۰
۲۴ ۵۰۸۴ ۷/۱۹
۰ ۵۴۹۵ ۷/۱۸
 
اخبار سايت
ليست صفحات :  ۱ 
تعداد صفحات اخبار : 1 به صفحه  

اَیا ثبت آگهی رایگان در 200 سایت نیازمندی موثر است؟
تاريخ ثبت : ۱۲ بهمن ۱۳۹۷
متن خبر :

  همان طور که می‌دانید سایت‌های خرید و فروش اینترنتی بسیاری در کشور فعالیت می‌کنند که هر کدام از اَنها در زمینه درج اَگهی و تبلیغات رایگان به مشتریانشان خدمات ارائه می‌دهند.

 
اَیا ثبت آگهی رایگان در 200 سایت نیازمندی موثر است؟

حتما تاکنون با شعارهای تبلیغاتی مثل درج اَگهی در بیش از 200 سایت اَگهی رایگان با امکانات ویژه و یا ثبت اَگهی در 200 سایت معتبر نیازمندی برخورد کرده‌اید. ولی به نظر شما این نوع اَگهی اینترنتی انبوه که در بعضی از سایت‌ها تبلیغ می‌شود موثر است؟ امروز می‌خواهیم در مورد همین مطلب که اَیا واقعا ثبت کردن اَگهی رایگان در 100 الی 300 سایت نیازمندی می‌تواند کاراَمد و موثر واقع شود؟ و اگر جواب مثبت است و امکان‌پذیر است چه سودی عاید کسب و کارهای مختلف خواهد داشت و یا اینکه معایب این روش تبلیغاتی چیست؟ با ما همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید سایت‌های خرید و فروش اینترنتی بسیاری در کشور فعالیت می‌کنند که هر کدام از اَنها در زمینه درج اَگهی و تبلیغات رایگان به مشتریانشان خدمات ارائه می‌دهند و در نقطه مقابل هم کسب و کارهای مختلفی وجود دارند که علاقمند به ثبت اَگهی رایگان در این سایت‌ها هستند و اما در این میان اشخاص و یا سایت‌هایی نیز هستند که مجری درج اَگهی رایگان در اینترنت هستند؛ بدین معنا که اَنها پلن‌های تبلیغاتی مختلفی را به مشتریان عرضه می‌کنند که در اَن نوشته شده است که اَگهی کسب و کار شما را در مثلا 200 سایت تبلیغاتی درج می‌کنند و در ازای اَن هم مبلغی که بسیار ارزان و وسوسه انگیز است را از شما دریافت می‌کنند. بعضی از کاربران هم با توجه به اینکه نیروی کاری فعال در زمینه درج تبلیغات در اینترنت در اختیار ندارند و یا وقت لازم و کافی را در اختیار ندارند و...تبلیغات خود را به این اشخاص و یا سایت‌ها واگذار می‌کنند و به گمان اینکه این روش تبلیغاتی به فروش کالا و خدمات اَنها در اینترنت کمک خواهد کرد و باعث رونق کسب و کارشان هم خواهد شد بسیار راضی و خشنود می‌شوند!

البته که شعار تبلیغاتی «فرصتی که تجارت شما را متحول خواهد کرد» و یا موارد دیگری مانند «درج اَگهی و تبلیغات بیشتر=دیده شدن بیشتر=مشتری بیشتر و در نهایت فروش و سود بیشتر» می‌تواند وسوسه انگیز هم باشد! چرا که مشتری فکر می‌کند با پرداخت هزینه‌ای مناسب می‌تواند اَگهی کسب و کار خود را در بیش از 200 سایت نیازمندی اینترنتی معتبر انتشار دهد و با این روش تبلیغات او دیده شده و تماس‌ها شروع می‌شود و باعث ایجاد فروش محصول می‌شود! ولی واقعا این روش تبلیغاتی می‌تواند کارساز باشد و یا اصلا موثر واقع می‌شود؟ جواب قطعا خیر است! چرا که چنین تبلیغاتی در اینترنت به هیچ وجه مناسب نبوده و نخواهد بود؛ چرا که تبلیغاتی که مدیریت اَن بر عهده خود شما نباشد و شخص واسطه‌ای در این میان قرار گیرد قطعا نمی‌تواند یک تبلیغ موثر در اینترنت باشد؛ مخصوصا اینکه شما می‌توانید بدون واسطه و رایگان اَگهی اینترنتی ثبت کنید.

اما روند درج اَگهی انبوه در اینترنت به چه شکل است؟ در این روش به شما گفته می‌شود تا یک متن تبلیغاتی تصاویر کسب کار را برای اَنها ارسال کنید و مبلغی را هم که توافق می‌کنید را پرداخت می‌کنید و درج اَگهی در اینترنت برایتان شروع می‌شود. البته که به شما گفته می‌شود که پنل به نام شما ثبت خواهد شد و لینک اَگهی‌های ثبت شده در سایت‌های مختلف برای‌تان ارسال می‌شود و...که در کل ماجرا هیچ تاثیری نخواهد داشت. چرا که ما در سایت 1 اشاره به تجربه بسیار خوبی در این زمینه دست یافته‌ایم که اَن را با شما در میان خواهیم گذاشت که امیدواریم با خواندن این مطلب بتوانید پس از این به اهمیت درج اَگهی با کیفیت و موثر در اینترنت پی ببرید. اما چرا این نوع اَگهی اینترنتی مناسب نیست؟ ما در این سایت با اَگهی‌های رایگان این چنینی بسیار برخورد کرده‌ایم. بطور مثال یک شخص با عضویت در سایت یک پنل کاربری ایجاد کرده و شروع به انجام تبلیغات برای کسب و کارهای مختلف می‌کند؛ ظاهرا تا این جای کار همه چیز درست است اما وقتی ثبت اَگهی در سایت صورت می‌پذیرد با یک اَگهی مواجه می‌شویم که دارای عنوان و توضیحات کپی است که در مورد معایب اَن در ادامه توضیحاتی ارائه خواهد شد.

درست است که عنوان و توضیحات توسط کارفرما به مجری اَگهی رایگان داده شده است و مجری اَگهی اینترنتی هیچگونه دخل و تصرفی در اَن ندارد؛ اما متاسفانه در بیشتر این اَگهی‌ها مشاهده می‌کنیم که شماره‌های تماس و اَدرس بطور کامل در اَگهی ثبت نشده و تصاویری برای اَگهی وجود ندارد که با توجه به اینکه داشتن تصویر برای اَگهی به 10 برابر دیده شدن اَن کمک می‌کند می‌تواند نکته مهمی‌باشد و نکته مهم‌تر از همه این‌ها این است که اَگهی و تبلیغ رایگان بدون هیچگونه کلمات کلیدی به ثبت رسیده است و به نظر میرسد عجله در درج اَگهی و صرفا نشان دادن یک گزارش کار جهت اینکه تبلیغ شما در این سایتها به ثبت رسیده از عوامل این نوع درج کردن اَگهی باشد. اما قسمت جالب‌تر ماجرا تازه بعد از درج اَگهی رایگان در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی اتفاق می‌افتد. چرا که این اَگهی‌های رایگان قابلیت بروز رسانی ندارند و پس از مدتی هم تاریخ انقضای اَنها به پایان می‌رسد و عملا به فراموشی سپرده می‌شوند و در حقیقت هیچ گونه کار تبلیغاتی مفیدی انجام نشده است؛ جز اینکه پول خود را دور ریخته‌اید. اما چرا و چگونه این اتفاق می‌افتد؟

علت را که بررسی کردیم متوجه شدیم که مجری اَگهی انبوه اینترنتی با همان پنل کاربر ثبت شده در سایت برای مثلا 10 کسب و کار مختلف اَگهی ثبت کرده است! حالا چگونه می‌تواند مشخصات پنلی را که برای 10 کسب و کار است را برای‌تان ارسال کند تا شما بتوانید تبلیغات خود را مدیریت کنید؟! بنابراین می‌توان گفت که این نوع اَگهی کردن در اینترنت در حقیقت یک تبلیغ رایگان بی هدف و بدون کیفیت است که برای‌تان ضرر مالی نیز به‌مراه خواهد داشت. اما راه چار چیست و چگونه می‌توان یک اَگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی موثر را برای کسب و کارتان به ثبت برسانید؟ همان طور که در مطالب قبلی در این سایت به اَن اشاره شده است بهترین راه این است که با توجه به ترافیک شدیدی که در تعداد سایت‌های نیازمندی اینترنتی در کشور وجود دارد و همه اَنها هم از بازدید و کیفیت مناسبی برخوردار نیستند؛ شما می‌توانید 10 الی 15 سایت معتبر و پربازدید اینترنتی را شناسایی کنید که هم از اعتبار و رتبه مناسب‌تری در موتورهای جستجو برخوردارند و هم از سئو سایت قوی و بهینه‌ای بهره می‌برند و در اَنها به درج اَگهی رایگان بپردازید؛ اما نکته مهم بعدی این ست که عنوان و متن و تصاویر جداگانه‌ای برای هر کدام از تبلیغات‌تان در این سایت‌ها در نظر بگیرید چرا که بارها گفته‌ایم که عنوان و توضیحات کپی شده از نظر گوگل فاقد ارزش هستند و باعث می‌شوند تا تبلیغات شما ایندکس نشوند؛ ولی اگر به این نکته اساسی توجه کنید که برای هر کدام از این سایت‌ها یک نوشته تبلیغاتی جداگانه تهیه کنید قطعا در دیده شدن شما در صفحات گوگل بسیار موثر خواهد بود.

همچنین حتما وقت گذاشته و تصاویری با کیفیت را برای اَگهی‌هایتان انتخاب کنید؛ چرا که همان طور که گفتیم تصاویر باعث بهتر دیده شدن هر چه بهتر تبلیغات اینترنتی می‌شود و همچنین با اَنالیز رقبا و سرچ در گوگل بهترین کلمات کلیدی مرتبط با اَگهی را شناسایی و انتخاب کنید و در نهایت هم با فشردن دگمه ثبت اَگهی یک تبلیغ رایگان اینترنتی موثر و با کیفیت را به انجام برسانید. اما توجه کنید پس از انجام کلیه این مراحل تازه کار اصلی شروع می‌شود! پس از تایید اَگهی توسط سایت شما تازه در اول راه قرار دارید؛ چرا که حالا باید شروع به مدیریت اَگهی و تبلیغات کنید. اگر واقعا به فکر خرید و فروش کالا و خدمات در اینترنت هستید و رشد کسب و کارتان برای شما اهمیت دارد و اگر قصد دارید تا مشتریان بیشتری را برای تجارت خود پیدا کنید و به سود و رونق شغل خود کمک کنید بهترین راه بروز رسانی اَگهی و ویژه کردن تبلیغات است. چرا که هر چقدر که اَگهی شما بروز رسانی بیشتری انجام دهد مشتری می‌فهمد که اَگهی بروز است و به اَن اعتماد بیشتری می‌کند ضمن اینکه بالاتر از دیگر اَگهی‌های رایگان دیگر قرار می‌گیرید که قطعا به بیشتر دیده شدن کسب و کارتان کمک می‌کند، اما راه بهتر این است که اَگهی‌های خود را ویژه سازی کنید و از امکانات تبلیغات ویژه استفاده کنید.

مثلا ما در سایت 1اشاره برای اَگهی‌های ویژه امکانات بیشتری مانند بالاتر قرار گرفتن از کلیه اَگهی‌های رایگان و بروز رسانی شده، درج تصاویر بیشتر تا 10 عدد و در صورت داشتن وب سایت می‌توانید لینک اَن‌را ثبت کنید که در سئوسایت و رتبه سایت شما تاثیرگذار خواهد بود و همچنین ثبت لینک شبکه‌های اجتماعی و از همه مهم‌تر قرار دادن ویدئو برای کسب و کارتان است که می‌تواند با توجه به بازار داغ تبلیغات ویدویی بسیار مثمرثمر باشد.

سخن اَخر: درج اَگهی خرید و فروش کالا و خدمات در اینترنت بسیار موثر و کاراَمد است، به شرطی که برای ثبت اَگهی و تبلیغ در اینترنت یک نیروی کاری فعال در این زمینه را استخدام کنید تا فقط این بخش از تبلیغات شما را انجام و مدیریت کند و یا اگر امکان اینکار برای‌تان میسر نیست و خودتان می‌خواهید این تبلیغات را ثبت و مدیریت کنید، بهتر است که برای اَن وقت گذاشته و با دقت و وسواس هر اَگهی را به ثبت برسانید. به راحتی از هیچ یک از گزینه‌هایی که باید در صفحه درج اَگهی وارد کنید، عبور نکنید و اطلاعات را درست و کامل وارد کنید؛ چرا که مشتری با دیدن اطلاعات درست و با کیفیت برای تماس گرفتن با شما تمایل بیشتری پیدا می‌کند. یادتان باشد که ثبت اَگهی رایگان با کیفیت در اینترنت به هرچه بهتر دیده شدن کسب و کارتان کمک خواهد کرد و مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار شما خواهد کشاند.


دریافت نماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن
تاريخ ثبت : ۵ بهمن ۱۳۹۷
متن خبر :

وب سایت نیازمندی و تبلیغات رایاناتبلیغ، در راستای افزایش اعتماد سازی اینترنتی، پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیکی (enamad)موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی ۲ ستاره به معنای «بالاترین درجه اعتماد در خرید اینترنتی» برای وب سایت نیازمندی و تبلیغات رایاناتبلیغ شد.

نماد اعتماد الکترونیکی ۲ ستاره به فروشگاه هایی ارائه می شود که روندهای دریافت اطلاعات کاربری و بانکی را رمزنگاری می کند. از این پس تمامی فعالیت‌های آنلاین نظیر فروش آنلاین، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و آموزش‌های مجازی مجموعه رایاناتبلیغ تماما توسط پروتکل های امن SSL انجام می پذیرد و این نماد به شما عزیزان این اطمینان را میدهد تا از خرید اینترنتی و سایر فعالیت های خود از نظر سرعت، کیفیت و محتوا مطمئن باشید.

این نماد در بخش زیرین (فوتر) وبسایت رایاناتبلیغ نمایش داده شده است که شما با کلیک بر روی آن می‌توانید اطلاعات و هویت احرازشده رایاناتبلیغ را ملاحظه کنید.

ما در تلاشیم تا با ایجاد فضایی مطمئن و قابل اعتماد برای شما، با خیالی آسوده از خدمات و امکانات رایاناتبلیغ در فضای اینترنت نهایت استفاده را ببرید و امیدواریم همچون گذشته، اعتماد و رضایت شما عزیزان را همراه خود داشته باشیم.


اخذ نشان طلایی رسانه دیجیتال
تاريخ ثبت : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
متن خبر :

سلام بر شما کاربران فهیم و ارزشمند نیازمندی رایاناتبلیغ !

در راستای احترام به حقوق کاربران و مشتریان و نیز بالابردن درجه و کیفیت خدمتگزاری به شما عزیزان و فراهم آورن بستری امن و قابل اعتماد برای فعالیت ها و خریدهای شما از سایت نیازمندی و تبلیغات رایاناتبلیغ بعنوان کارآفرین پرتلاش حوزه IT ، با کمال افتخار و خرسندی به اطلاع شما می‌رسانیم که پس از طی فرآیندهای لازم برای اخذ مجوزهای نهایی ، اکنون  رایاناتبلیغ موفق شده است تا مجوز مهم و اطمینان آور زیر را برای فعالیت‌های تخصصی خود دریافت نماید:

Image result for ‫تمدید نشان طلایی رسانه دیجیتال‬‎


۱.  نشان طلایی «نماد رسانه (نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال)» (Samandehi) از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوزی برای نشر مطالب و مقاله‌های تخصصی  (مجوز برای رسانه بر خط اختصاصی).

لوگوی طلایی ساماندهی توسط رایاناتبلیغ برگ زرین دیگری از افتخارات ماست . باشد که بیش از پیش در خدمت شما عزیزان باشیم .

نماد اعتماد چیست ؟
نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد.
 

امیدواریم با اعتمادی که همچون گذشته به ما داشته اید ، ما هم بتوانیم پس از دریافت نماد اعتماد و لوگوی طلایی ساماندهی بیش از پیش پاسخگوی نیازهای شما در حوزه IT و آموزش ها و محصولات مورد نیاز شما و نیز ارتقای سطح عمومی دانسته های شما باشیم .


اعمال تغییرات در قوانین درج آگهی
تاريخ ثبت : ۷ اسفند ۱۳۹۶
متن خبر :

با سلام

کاربران و همراهان گرامی تغییراتی در قوانین درج آگهی صورت گرفته است لطفا آن را مطالعه کنید تا دچار مشکل نشود

http://rayanatabligh.ir/page_rules.html

با تشکر


تمدید نماد اعتماد الکترونیکی برای سومین سال
تاريخ ثبت : ۲ اسفند ۱۳۹۶
متن خبر :

با سلام

وب سایت نیازمندی و تبلیغات رایاناتبلیغ برای سومین سال متوالی موفق به تمدید نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت شد.


راه اندازی گروه نیازمندی رایاناتبلیغ
تاريخ ثبت : ۱ بهمن ۱۳۹۶
متن خبر :

 سلام

گروه تلگرامی با هدف ارائه راهکار مناسب جهت درج اگهی نیازمندی و تبلیغات شما در روز 29 دی 96 بصورت رسمی شروع بکار کرد

ادمین گروه : مرتضی کاشی

لینک گروه برای دعوت دوستان به این گروه

بحث در خصوص تبلیغات و نیازمدیها در چهار چوب موضوع جاری گروه و مطابق با قوانین گروه و قوانین کشور

لینک گروه تبلیغات و نیازمندی


https://t.me/Gz7xFE5WerG4FofP__T4vQ


تمدید نماد اعتماد الکترونیکی برای دومین سال متوالی
تاريخ ثبت : ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶
متن خبر :

با سلام

وب سایت نیازمندی و تبلیغات رایاناتبلیغ برای دومین سال متوالی موفق به تمدید نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت شد.


درج بنر و اگهی تصویری ویژه هفت ستاره رایگان
تاريخ ثبت : ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
متن خبر :

 با سلام و احترام

به مناسبت اعیاد شعبانیه درج بنر و هرگونه اگهی هفت ستاره  در سایت نیازمندی و تبلیغات رایاناتبلیغ رایگان شد .

شما میتوانید به صورت رایگان بنر و اگهی های  تصویری و متنی هفت ستاره خود را تا یک سال در صفحه اول سایت و صفحات داخلی نمایش دهید .

در صورت هرگونه سوال از قسمت تماس با ما با مدیریت در تماس باشید.


رایاناتبلیغ موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک دائم شد
تاريخ ثبت : ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
متن خبر :

نیازمندی رایاناتبلیغ با افتخار اعلام می کند که در تاریخ 12 اسفند ماه 1394 موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک دائم که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به وب سایت های واجد شرایط اعطا می کند، شده است. این موفقیت را به تمام دست اندرکاران و کاربران محترم وب سایت نیازمندی رایاناتبلیغ تبریک عرض می کنیم.

متن نامه ارسالی مركز توسعه تجارت الكترونیكی:

کسب و کار نیازمندی رایاناتبلیغ

با سلام،

بدين وسيله به اطلاع مي رساند پرونده درخواست نماد اعتماد مربوط به وب سایت rayanatabligh.ir فرآيند بررسي جهت اعطاي نماد را با موفقيت به پايان رسانده و وب سايت کسب و کار شما حائز شرايط دريافت نماد یک ستاره شناخته شده است. اين مجوز از تاريخ 1394/12/12 به مدت يک سال داراي اعتبار مي‌باشد.

مركز توسعه تجارت الكترونیكی
وزارت صنعت، معدن و تجارت


درج بنر رایگان
تاريخ ثبت : ۶ مهر ۱۳۹۴
متن خبر :

 با سلام و احترام

به مناسبت فرا رسیدن عید قربان و غدیر درج بنر در سایت نیازمندی و تبلیغات رایاناتبلیغ رایگان شد .

شما میتوانید به صورت رایگان بنر خود را تا سه ماه در صفحه اول سایت و صفحات داخلی نمایش دهید .

در صورت هرگونه سوال از قسمت تماس با ما با مدیریت در تماس باشید.

 

با تشکر


درج اگهی 7ستاره رایگان
تاريخ ثبت : ۱۹ شهريور ۱۳۹۴
متن خبر :

با سلام و احترام

تا اطلاع ثانوی ثبت هر گونه اگهی اهم از اگهی ویژه هفت ستاره تصویری و متنی ، تبلیغات بنری در سایت رایگان می باشد .شما کاربر گرامی جهت هرگونه سوال و مشکل با شماره تماس 09366628144 تماس حاصل فرمایید .

با تشکر مدیریت نیازمندی رایاناتبلیغ


اختصاص 1000000 ریال به کاربران جدید
تاريخ ثبت : ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴
متن خبر :

با سلام

به کلیه کاربرانی که از تاریخ 1394/02/20 در سایت ثبت نام کنند و اگهی خود را درج کنند مبلغ 1000000 ریال جهت ثبت و یا بازگردانی آگهی های خود و بروز رسانی آنها تقدیم گردید

با تشکر مدیریت سایت رایاناتبلیغ


اختصاص 400000 هزار ریال به کلیه کاربران
تاريخ ثبت : ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴
متن خبر :

با سلام

به کلیه کاربران مبلغ 400000 هزار ریال جهت ثبت و یا بازگردانی آگهی های خود و بروز رسانی آنها تقدیم گردید

با تشکر مدیریت سایت


درج تبلیغات رایگان
تاريخ ثبت : ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴
متن خبر :

 

با سلام و احترام

تا اطلاع ثانوی ثبت هر گونه ثبت تبلیغات در سایت رایگان می باشد .

با تشکر مدیریت نیازمندی رایاناتبلیغ


اشتراك‌گذاري براي افزايش بازديد آگهي شما
تاريخ ثبت : ۲ مرداد ۱۳۹۱
متن خبر :

پس از پايان درج آگهي خود مي‌توانيد با اشتراك‌گذاري آگهي كه امكان آن در پايان آگهي شما قرار دارد تبليغ خود را به اشتراك گذاشته و بازديد آنرا افزايش دهيد.


كسب اعتبار در ازاي بروز رساني آگهي
تاريخ ثبت : ۱ مرداد ۱۳۹۱
متن خبر :

كاربران گرامي مي‌توانند هر دو ساعت يك بار با بروز رساني آگهي خود مبلغ 100 تومان اعتبار كسب نمايند و در پايان هر ماه آنرا براي ستاره‌دار كردن آگهي خود بكار برند.


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت
تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.


توصیه پلیس فتا: قبل از این که خریدی انجام دهید، آدرس و شماره تلفن واقعی فروشنده اینترنتی را بررسی کنید و نسبت به صحت آن اطمینان حاصل نمایید.


جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
درج بنر | ورود | اعطای نمایندگی | ثبت‌نام | راهنماي تبليغات | قوانين درج آگهي | تماس باما | جستجو |

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ